Choose language:

pl en dk

dentyści ADent

 

Klinika stomatologiczna ADent w Jantarze

Aby cieszyć się zdrowym, ładnie wyglądającym uśmiechem, trzeba zadbać o niego poprzez codzienną higienę jamy ustnej oraz regularne wizyty u dentysty. Tylko w ten sposób można uniknąć m.in. próchnicy, a w razie wystąpienia problemu, w porę na niego zareagować. Tymczasem strach przed bólem staje się częstą wymówką i w rezultacie wielu pacjentów trafia do stomatologa zbyt późno. Gdy tak się dzieje, problem wymaga zastosowania dłuższego, bardziej skomplikowanego leczenia lub wręcz usunięcia zęba. Dla dobrego stomatologa decyzja o wyrwaniu zęba pacjenta jest jednak ostatecznością, chyba że podyktowana jest innymi względami niż choroba próchnicza.

W klinice stomatologicznej ADent w Jantarze realizujemy szeroki pakiet usług stomatologicznych, skupiając się na profilaktyce i leczeniu zębów, a także zabiegach, które powodują, że uśmiechy naszych pacjentów stają się bliskie ideału. Natomiast jeśli problemem są liczne ubytki lub bezzębie, wtedy przywracamy pacjentom piękny uśmiech przy pomocy protetyki stomatologicznej lub implantologii. 

Swoją opieką stomatologiczną otaczamy zarówno dorosłych, jak i dzieci, starając się, aby wizyta w naszej przychodni nie była dla nikogo powodem do stresu.

Specjalna oferta dla turystów

Z uwagi na turystyczny charakter regionu oraz bliskość Trójmiasta, opracowaliśmy specjalną ofertę dla zagranicznych pacjentów. Program obejmuje nie tylko usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, lecz także opiekę na miejscu oraz – na życzenie – pełną organizację logistyczną pobytu pacjentów w Polsce.

Oferujemy m.in. transport naszym prywatnym busem z lotniska w Gdańsku, atrakcyjne rabaty na noclegi  w obiektach znajdujących się tuż przy klinice oraz możliwość zwiedzenia Trójmiasta i okolicy. Ponadto proponujemy pomoc w zorganizowaniu lotu powrotnego oraz w dopełnieniu różnych formalności, które mogą być problematyczne dla obcokrajowców. Posługujemy się językiem angielskim i hiszpańskim.

 

Czytaj więcej

 

Turystyka stomatologiczna

O nas

Gabinet stomatologiczny Adent to zespół specjalistów i pasjonatów. Wyposażeni jesteśmy w najnowszy sprzęt pomagający w stawianiu prawidłowych diagnoz, skutecznym leczeniu stomatologicznym oraz zapewniający pacjentom maksymalnie komfortowe warunki. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje poparte wykształceniem kierunkowym oraz certyfikatami ze szkoleń i sympozjów naukowych, bogate doświadczenie, a także tak potrzebne w tym fachu odpowiednie podejście, dzięki czemu stwarzamy przyjazną i kameralną atmosferę.

 

Gabinet stomatologiczny